R.E.S.P.E.C.T. i Serdeczne Sękju!

Rajd Miejski w Gliwicach to dla nas prawdziwe święto. To nasza sztandarowa impreza, która choć różni się od klasycznych rajdów przygodowych, stanowi dla jednak wyzwanie nie lada. Po raz piąty udało nam się przeprowadzić zawody, na które z roku na rok zapisuje się coraz więcej ekip. Tym razem rywalizację rozpoczęło 86 zespołów. Trudno nie było odczuć entuzjazmu na mecie. Zawodnicy byli zmęczeni, ale uśmiechnięci - a to dla nas niezwykle istotne. Dlatego chcielibyśmy wystosować tutaj serdecznie podziękowania. Na początek Urząd Miasta Gliwice.

Dziękujemy za zaufanie i niezwykle miłą współracę. Polecamy się na przyszłość. Sami życzylibyśmy sobie aby wszystkie urzędy działały na tym poziomie kompetencji.

Dziękujemy także wszystkim sponsorom. Wielka piątka dla firm Timex (najlepsi w kategoriach otrzymali świetne zegarki!), Polfa Warszawa S.A., SklepBiegacza.pl, Rekwar (wydruki wszelakie), Salomon, Perfect Sport, Nutrend oraz poznańskiemu hostelowi Poco Loco.

Dzięki wielkie dla wszystkich partnerów, mediów i dobrych duchów, bez których nasze rajdy byłyby zdecydowanie uboższe. Szacun też dla wszystkich uczestników. Tak hartuje się stal!

Podczas zakończenia rozlosowaliśmy rower górski Kross z solidnym osprzętem ufundowany przez sklep internetowy Perfect Sport (www.domenasportowa.pl). Szczęśliwcem okazał się Paweł Słomka z zespołu ZgórMYsyny & Fluor GAP Team. Gratulujemy i zazdrościmy!