Ostatnie dni przed. A pula rośnie...

  Jeszcze kawałek poniedziałku, wtorekśrodaczwartek, piątek - to już, już.... I Rajd Miejski w Gliwicach odpalimy po raz piąty!

  Na razie czekamy na zgłoszenie setnego zespołu (zostało tylko kilka miejsc do setki...), oczekiwanie zaś umilamy sobie i Wam informowaniem o kolejnych powodach, dla których warto (było) się zgłosić.

  Po pierwsze - całkiem możliwe, że tradycyjne majowe ochłodzenie mamy już za sobą i w końcu będzie Rajd bez deszczu. Z tym to nigdy nic pewnego, ale pocieszać się można.

 Po drugie - gdyby ktoś miał wzmożone parcie na szkło i inne media, to też będzie miał okazję. Lista patronów medialnych prezentuje się okazale; co więcej, w tym roku ekipa ILikePhoto ma nakręcić materiał ogromiastej długości (około pół godziny), więc wylansować się będzie można do spodu.

 Po trzecie wreszcie - na liście sponsorów z radością witamy także Salomona, więc i łowcy nagród nie będą mieli powodów do narzekań.

 Dziękujemy wszystkim tym, którzy już się zgłosili i opłacili wpisowe (aktualna lista w stosownej zakładce). No i zachęcamy tych, którzy jeszcze się wahają; w końcu prawie sto ekip nie może się mylić, nie?