Spa w pakiecie

  W ramach kuszenia potencjalnych uczestników Miejskiego Rajdu w Gliwicach - a także dodawania zapału tym, którzy już się zgłosili - informacja z dziedziny szeroko pojętego relaksu.

  Otóż, ku naszej radości, w puli nagród zawodów znalazły się sole. Nie trzeźwiące, niestety - ale skoro na dolegliwości głowy machnęliśmy już dawno ręką, to przynajmniej niech sobie ciało odpocznie. Owe sole służą bowiem do kąpieli.

  Kąpiele zaś - poza aspektem związanym z higieną - mają przyspieszyć regenerację po wysiłku. Lista dobrodziejstw (zamieszczona na stronie dystrybutora) , które spływają na nas po zażyciu kąpieli z solą regerującą, jest zresztą tak długa, że spamiętać trudno. A tym trudniej wyobrazić sobie, jakim cudem bez stosowania takich magicznych dodatków w ogóle byliśmy w stanie funkcjonować.

 No, ale teraz już się nie trzeba będzie męczyć... Tyle, że trzeba się na taką nagrodę załapać. Powodzenia winszuję Państwu. I zachęcam do zgłaszania się tych, którzy całe życie marzyli o podobnej kąpieli. Trzeba sobie pomóc spełniać marzenia, nie?